Фарма Иноватори Модел P-60 60-Вати 1 ½ Литри Загрева Милениче Сад
  • Ново

Фарма Иноватори Модел P-60 60-Вати 1 ½ Литри Загрева Милениче Сад

DEN 983.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Држи вода од замрзнување во текот на зимата, дури и во под-нула temps.Големите 1 ½ литри капацитет – лесно да се чистат и рефил.Thermostatically контролирани да работат само кога е потребно.Тешки анти-џвакање кабелот заштитник за да ги одврати џвакање. 60 w на моќ.