IRONGECKO Премиум 24-инчен Индустриска Класа Памук Широк Прашина Четка Главата Телескопски Пол Висина Max 61 | за Дом, Канцеларија, Гаража | Привлекува Нечистотии, Прашина, ?
  • Ново

IRONGECKO Премиум 24-инчен Индустриска Класа Памук Широк Прашина Четка Главата Телескопски Пол Висина Max 61

DEN 719.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????????ШТО ЗАСЛУЖУВААТ ДА ИМААТ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ ЗА ВАШИОТ ДОМ – Нашето револуционерно увезени џогерите се направени од високо квалитетни cottons и силна материјал четка рачка.Силни, цврсти, трајни и трае долго го прави со помош на, moping и миење на четка главата полесно од било кој друг џогерите на пазарот.Со само едно притиснување на четка капак надолу, можете да ги отстраните од челична рамка и исчисти ја.Ние се грижиме за квалитет и да се осигура дека вашето задоволство е наш врвен приоритет. ????????ЧИСТИ КАКО ПРО ПОБРЗО ОД БИЛО КОГА.ЌЕ ВИ СЕ ЉУБОВТА! – Нашите 24" широка четка направена од високо квалитетни cottons длабоко во кожата и да ги апсорбира нечистотија, прав, лак за коса, остатоци, итн.на сите видови на површини во еден избрише.Широка четка глава ги зачувува вашите moping време како што ги покрива поголема површина и бара помалку брише во споредба со другите помали или слични џогерите на пазарот.180 степени swiveling четка главата ви овозможува да се исчисти под мали области лесно. ????????ЛЕСНО PEASY - Лесен за употреба, лесно систем на заклучување, лесно да се промени, лесно да се мијат и лесен за чување.Само впие во детергент вода, исплакнете ги со ладна вода и исушете ја.На 360 степени зглобот на четка главата прави чистење под мебел лесно.Продолжи четка рачка до 61" и lock систем го прави чистење на високо области лесно.За разлика од другите џогерите на пазарот, нашата четка прави вашиот живот лесно.Нема повеќе да се жали.Нема повеќе главоболки. ????ВРЕДНОСТ ЗА ВАШИТЕ ПАРИ – Прифатлива цена за добар квалитет на Нашите 24" широка четка.Целосно достоен за тоа!. ????Се ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ СТАНЕ себе си ФАН НА НАШАТА ЧЕТКА - ќе се намали не страни во креирањето на нашите производи и ќе ги намали без катчиња во давање вас, нашата поддршка!Ќе се прави многу разумна одлука прави бизнис со нашата компанија.Знаеме дека си голема работа и ние само ќе ви обезбеди со најдобрите производи и услуги околу или ќе добиете вашите ПАРИ НАЗАД!Акт сега и притиснете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТА копче на вашиот количка.