Brostown Милениче 10 Лепило Лепила & 15 Апликатори Совети за Мачка или Куче Помине Капи
  • Ново

Brostown Милениче 10 Лепило Лепила & 15 Апликатори Совети за Мачка или Куче Помине Капи

DEN 206.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Brostown лепило стап користи за да се држи на мека гума милениче ноктот контрола помине капи на миленичиња нокти.Brostown лепак има заштитен ефект за домашни миленичиња нокти, безбедно и лесно да се користи.Еден лепак би можеле да бидат применливи за 20pcs миленичиња нокти капи.Она што ќе добиете : 10 Лепило Лепак Цевки & 15 Апликатори Совети.Купи со доверба : Живот Замена или Рефундирање на Гаранцијата.- 100% ЗАДОВОЛНИ ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД, да Бидат слободни да контакт преку web, e-mail, ако имате било какви прашања кон нашите производи.