Електрична Мелница за Бибер Мелница, USB Полнење Сол и црн Пипер Мелница со Керамички Мелење и LED Светло, Прилагодлив Coarseness и Refillable Стакло, Не Батеријата е Потребно - Ц
  • Ново

Електрична Мелница за Бибер Мелница, USB Полнење Сол и црн Пипер Мелница со Керамички Мелење и LED Светло, Прилагодлив

DEN 575.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

USB Наплаќа : Atotue електрични пипер и морска сол мелница, користи Тип-C за брзо полнење, ултра долги продолжи работното време, целосно наполнетата за само 1 час и режим за 6 месеци, без батерија е потребно.На високо-Квалитетни Производи : Atotue Електрични пипер морска сол мелница е премиум убава и издржливи, производот претставата е многу добра, нема да умре, ќе не заостануваат, на телото не се загреваат, брзо може да мелење надвор материјал, многу популарна со потрошувачите.Здрава и Безбедна Материјал : Atotue Електрични сол и црн пипер мелница е направена од акрилик стакло и керамички мелница основни и други храна одделение материјали, без пластика, храна-одделение материјали за чувар на вашето здравје и безбедност.Прилагодливи Пипер Мелница : Можете да ја прилагодите coarseness на мелење со вртење на прилагодливи knob на дното на мелница според вашиот мелење барања.Rotate clockwise да парична казна ротираат спротивно од стрелките на часовникот да се крупни. 100% Шопинг Гаранција : Можете да го контролирате целиот мелење машина со само еден клик на прекинувач копчето.Сите пипер брусилки на Atotue биле строго да се проверуваат и тестираат.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.