Пинцети Поставите Цел Пинцети Ултра-Прецизност Пинцети со Совет Ширина Од 0,1 Mm, за Удирање на Косата, Отстранување на Акни И Чистење на Порите 6 Алатки Изработени Од
  • Ново

Пинцети Поставите Цел Пинцети Ултра-Прецизност Пинцети со Совет Ширина Од 0,1 Mm, за Удирање на Косата, Отстранување

DEN 234.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Предности】На совет на пинцети е тенок, лесен да се фати мал blackheads и матирано рачка има не се лизга ефект.Професионални убавина алатки : салон blackheads, многу погодна за прецизност работа. 【Ултра-Фини Професионални Убавина Алатка】Стандард за чистење-алатка за исклучително фини blackhead отстранување, директно.Голема површина за чистење-со вертикален отвор на екстремно фини blackhead отстранување алатка.Длабоко чистење-екстремно фини blackhead отстранување алатка е искривен.Фаќа, blackheads, акни, ефикасно ги чисти и ги отстранува порите. 【Нерѓосувачки Челик Материјал】Користиме високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и не е лесно да се деформира, повеќе од 3 години.Површината е полиран и има добра отпорност на корозија и ќе не ' рѓа, дури и ако се мијат. 【Се препорачува За Сите Оние Кои Страдаат Од Акни】Оние кои препорачуваат самите да го скрши нивниот прав, оние кои се проблематични од повтори акни, и оние кои не сакаат да се грижи за појава на акни лесно дома, итн. 【Лесно Носење Складирање Кутија】Доаѓа со waterproofs складирање кутија за чување на вашиот алатка во сакаат ред и лесно носење на вашиот blackhead смена алатки со вас кога патувате.