Напојување Кабел за Kinect
  • Ново

Напојување Кабел за Kinect

DEN 222.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа листа вклучува и едно (1) Оригинални Microsoft Kinect AC Адаптер за Xbox 360. Текст : 100 V-240 V, 0.3 А, 47-63 Hz.Излез : 12 V, 1.08 A. Xbox 360 конзолата е веќе опремен со единствена порта на власт и да се поврзете на Kinect Сензори.