Haokaini Коса Поклон Носителот Бебе Девојка Лакови за Коса Клипови Носителот Виси Коса Клипови Закачалка Headband Складирање Организатор Виножито Ѕид Виси за Девојки Соб?
  • Ново

Haokaini Коса Поклон Носителот Бебе Девојка Лакови за Коса Клипови Носителот Виси Коса Клипови Закачалка Headband

DEN 909.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Клип и продавница за девојки шноли на tassels додека постигнување на неверојатни визуелни ефекти.Едноставен и модерен начин за да се прикажат и да ги чува сите на девојката коса лакови и шноли.Соберат сите коса додатоци на закачалка, го прави шноли и лакови за коса уредно и полесно да се најде.Плетени од квалитетот памук јаже за да се пренесе чувство на минимализам и да се создаде опуштена чувство.Одлично за деца соба, дневна соба, спална соба, спална, или се користи како позадина оркестарот.