Живеат парична Казна Крпа Потоплите | Кофа Стил Луксузни Грејач со LED Дисплеј, Прилагодлив Тајмер, Auto Shut-Off | Вклопува 40 x 70 Преголеми Бања Лист Крпа
  • Ново

Живеат парична Казна Крпа Потоплите | Кофа Стил Луксузни Грејач со LED Дисплеј, Прилагодлив Тајмер, Auto Shut-Off

DEN 2879.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- Да се НАПРАВИ СЕКОЈ ТУШ СПА ДЕН Лични Потоплите Загрева, Мали Листови, Облека, Ќебиња и Други Ткаенини Предмети за Врвен Комфор & Релаксација Совршен Додаток за Дома, Туш, Салон, Базен Куќа и Повеќе. - ЛЕСНО 15 МИНУТИ ПРИЛАГОДЛИВИ ТАЈМЕР Секогаш Имаат Топли на Рака!Единицата е Елегантен LCD Екранот Ви Овозможува да Поставите Програма w/ еден Копчето [Изберете 15, 30, 45 или 60 Минути] Единица Чува во Оптимална Температура за Времетраење на Циклусот. - ПРОСТРАНА ГРЕЕЊЕ ОДДЕЛ Accommodates Преголеми 40" x 70" & голем Број на Други за Неколку комоција Оптоварување Сува, 'Лабаво' Укината во Потоплите за Најдобри Резултати – Не Повеќе Ладни Места!. - ОТСТРАНЛИВ КАПАК СО НОСИ СПРАВИ со Операција е Бриз Благодарение на Единица е Лесно-го Отворите Поклопецот & Изградена-Во Зафат се Справи со, исто Така, Вклучува Безбедноста Индикатор Lights & Стабилизирање на Нозе да се Задржи Единица Цврсто на Плочка, Порцелан, Керамика и Други Подови. - ДАДЕ ПОДАРОК НА РЕЛАКСАЦИЈА Откако Ќе Искуство Удобноста на Топла Крпа, Никогаш да не се Вратам!Поглезите Пријатели & Семејство со Неверојатен подарок за Роденден, Housewarming, Годишнина, Свадба, Булчински Туш или Било кој Повод.