X-DREE 3мм ударна дупка 6mm Цилиндар на Главата Полирање Тркала Mandrel Монтирани Мелење Точка 24pcs(Руеда де pulido де cabeza cilíndrica де 3 мм де vástago де 6 мм montado punto де molienda 24pcs
  • Ново

X-DREE 3мм ударна дупка 6mm Цилиндар на Главата Полирање Тркала Mandrel Монтирани Мелење Точка 24pcs(Руеда де

DEN 296.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Главата Големина : 6 x 20mm/0.24" x 0.8"(D*T); ударна дупка Големина : 3мм / 1/8"(D).Име На Производ : Монтирани Точка; Главен Материјал : Пластични, Метални.Тежина : 80g; Пакет Содржина : 24pcs x Монтирани Точка.Глава Облик : Цилиндар; Главна Боја : Зелена, Сребрен Тон(Форма де ла cabeza : Cilindro; Боја на директорот : Верде, Tono plateado.Вкупна Должина : 50mm/2"(Longitud вкупно : 50 mm / 2'.