Хартиена Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена Ткиво се Тркалаат Закачалка Хартија Рек Дрвени Хартиена Крпа се Тркалаат Носителот Фармацевт Управување со Екр?
  • Ново

Хартиена Крпа Држачот за Ѕид за правилно Поставена Ткиво се Тркалаат Закачалка Хартија Рек Дрвени Хартиена Крпа

DEN 455.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

⭕[Премиум Материјалот] Оваа кујна хартиена крпа се тркалаат носителот фармацевт е направен од блек метал и МДФ густина одбор, трајни и здрав, површината е покриен со црна печење боја, која е рѓа доказ и лесно да се чисти. ⭕[Ѕид Хартија се Тркалаат Носителот] Ова Ткиво Крпа Носителот со дополнителни складирање полица на врвот, која е совршено место за зачини, чистење на резерви, како и други мали предмети што треба за да пристапите брзо; Совршен за кујна, бања, бања и кабинети. ⭕[Функционална Хартија се Тркалаат Носителот]хартија се тркалаат држачот ви овозможува да го промените ролни хартија лесно, идеален за употреба со стандардна големина на хартија крпа ролни; можете да го поставите телефони, зелени растенија, зачин тегли, итн.на горната полица. ⭕[Лесно да се Инсталира] Димензии : 15 х 5.5 x 7.87 инчи; Со својата монтажа хардвер и инструкции се вклучени, инсталација може да биде многу лесно и брзо. ⭕[По продажба на Услуги] Ако не се апсолутно љубов на вашиот нов производ, ние ќе ви понуди замена или рефундирање на вашите пари!Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, само се чувствуваат слободни да не контактирате за прв пат и ние ќе ви одговори во рок од 24hours.