Cabilock Сребрениот Послужавник Организатор 4 Оддел Кујна Utensil Држач Дрво Utensil Прибор за јадење Складирање Носителот Flatware Организаторот за Ножеви Предници Лажици Дода?
  • Ново

Cabilock Сребрениот Послужавник Организатор 4 Оддел Кујна Utensil Држач Дрво Utensil Прибор за јадење Складирање

DEN 931.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

лажица организатор Чиста изработка На текстури се interlaced, мрак и светлина, јасна и убава, покажувајќи одлично чувство на дрво.Оваа прекрасна и пријатна складирање дрвена кутија е совршен за оние кои за да ги красат себе со уникатен, неверојатен и прекрасен украсни предмети.Кутијата е класичен, елегантен и модерен, кој го отелотворува шарм на handcrafts и му дава на производот единствена виталност и уметничка вредност.Направи простор за складирање на десктоп нема луѓе.Ако масата е премногу мал, можете да ги чувате мали предмети на десктоп во кутија.Практичен и убава, едноставни дрвени дизајн, погодна за многу случаи, така што работна површина не е затрупан.