Прилагодливи Педикир Помине подложка за нозе Столче,Нога Нокти Остатокот Стол со Мека Перница Дизајн,Педикир Нога Одмор за Нокти Техника Помине Опрема Салон Бањат
  • Ново

Прилагодливи Педикир Помине подложка за нозе Столче,Нога Нокти Остатокот Стол со Мека Перница Дизајн,Педикир

DEN 1199.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

▶Прилагодлива Висина : Ова прилагодливи помине подложка за нозе може лесно и слободно да се прилагоди на висина од 18-27 инчи (46-68cm),со фиксна лифт switch, за повеќето од вашите клиенти. ▶Широко се Користи : висината, може да се прилагодливи за да ги задоволи различните потреби.Класичен боја појавување и едноставен изглед се полни на модерноста и убавина.На педикир подложка за нозе помине опрема не е само погодна за комерцијална помине салони или бањи, но исто така и за домашна употреба. ▶Едноставна Монтажа : Само неколку едноставни чекори,лесно собранието.Лесен за монтажа со подложка за нозе, завртки и цевка заградата.Параметри детали се однесува на подолу за опис. ▶Лесна За Носење 2.Направени од високо-квалитет тешко пластика,тоа е отпорна да падне и судир,и tripod е многу стабилна,не-тресење и прилагодлив во висина;3.Направени од високо-квалитет pcv кожа,носат-отпорни,водоотпорни,лесно да се чисти.