ReplacementScrews Задната Табличка Завртки за BMW Серија 3 328iX (F30) - од Нерѓосувачки Челик (Пакување од 4)
  • Ново

ReplacementScrews Задната Табличка Завртки за BMW Серија 3 328iX (F30) - од Нерѓосувачки Челик (Пакување од

DEN 1480.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гарантира Одговара за BMW 328i X (F30).Нерѓосувачки Челични Навртки.Не ' Рѓа, Ниту Оксидација.Точната Должина, Конец и Главата, како OEM Завртки.За прикачување на ЗАДНАТА табличка.Еден сет на метрички завртки, четири завртки вкупно.