12 Ролни Washi Лента Поставена Van Gogh Ѕвездена Ноќ Флорални Сино Жолта Зелена Боја Маскирање Лента за Деца & Возрасни, Украсни Ленти за Scrapbooking Материјали, Куршум Списани?
  • Ново

12 Ролни Washi Лента Поставена Van Gogh Ѕвездена Ноќ Флорални Сино Жолта Зелена Боја Маскирање Лента за Деца

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????ЧЕТИРИ ГОЛЕМИНИ ВО ЕДЕН СЕТ - Нашите washi лента различни пакет вклучува : 9.8 ft(3 m)долг секој се тркалаат. 1.18 инчен (3cm) широк x 2 ленти; 0.78 инчен (2cm) широк x 2 ленти; 0.6 инчен (1.5 cm) широк x 2 ленти; 0.4 инчен (1cm) широк x 6 ленти; Широк слаби и тенки ширини се совршени за различни сценарија. ????МАТЕРИЈАЛ - Нашите washi лента направени од премија на хартија.на снимката може да биде раскинат од страна на рака, или со користење на washi лента фармацевт, и може да се смени неговата позиција, прилагодување, се држи и unstick без да остават било леплива остатоци, што го прави одличен занает лента за деца и возрасни слично. ????ДИЗАЈНИ - Овој сет washi лента има различни модели и големини за да ги задоволи вашите потреби.Vincent van gogh ѕвездена ноќ и пченица областа washi ленти, Вашите пријатели ќе бидат воодушевени од креативни подароци и украси што ќе се направи со оваа лента. ????ЗАБАВА DIY ЗАНАЕТИ - Куршум Списанија, Scrapbooking, Налепници, Journaling, Среќен Planners, Божиќ, Книги, Календари, Картички, Визија Одбори Материјали итн, Во оваа премија во собата, ќе ја најдете нашата 12 најновите дизајни.Тоа е кутија полна со боја и забава. ????ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ќе бидете заштитени од задоволство од i Reaydo, па само да не контактирате за ако имате било каков проблем.