Господар Масажа Едрилица Прилагодливи Возен Столче Во Кралска Сина Со Хром Земи Бар за Салон за Убавина, Насловна & Употреба (Office use
  • Ново

Господар Масажа Едрилица Прилагодливи Возен Столче Во Кралска Сина Со Хром Земи Бар за Салон за Убавина, Насловна

DEN 1346.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голем седиште дијаметар од 15", дарежлив 4" Перница на лиен пена трајно да се моделирани да седиште база.Прилагодливи пневматски висина Опсег од 19.5" Да беа 25,5", и тежи само 11lbs.Монтирани хром ЗЕМИ Бар под седиштето е голема крпа за складирање и преносливост.Пет точка, двојно завртување casters - Овозможува лесно движење & дополнителна стабилност!.