Дрво Забниот камен Ѕид Виси Знак за Кујна Бања Сина Акварел Океанот Кит Пред Вратата Добредојдовте Знак,Смешни Ѕид Pediments за Спалната соба, Ѕид Уметност за Дневна Со?
  • Ново

Дрво Забниот камен Ѕид Виси Знак за Кујна Бања Сина Акварел Океанот Кит Пред Вратата Добредојдовте Знак,Смешни

DEN 2258.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА ВАШИОТ ДОМ БАЊА/КУЈНСКИ ЅИД : 8"Lx4"W,лесни дрво виси знак,еко-пријателски и не-токсични,не е лесно да попуштат и згаснат,трајни,отпорни на дамки,wipeable.ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ ПЕЧАТЕЊЕ ЅИД ЗНАК : Еден-двострано печатени шема,HD печатење обновува слики вистински бои,живописни бои,впечатлив,погоден за виси на пред тремот,пред вратата,entryway,градина,двор,под поштенско сандаче,итн надворешна места.ЗНАЦИ ЅИД ОРКЕСТАРОТ : Симпатична ѕид знак декорација,совршена како за денот на Благодарноста,ноќта на Вештерките,Божиќ,итн празник украси,без разлика дали виси во кујна,дневна соба,купатило,момчиња соба,девојки соба,студија,игра соба,канцеларија,итн,може да го зголеми празник атмосфера.ШИРОКО се КОРИСТИ : Селски дрво ѕид знак погоден за различни места,како вол декоративни hangings,вклучувајќи кафе,расадник,farmhouses,училници,хотели,туристички атракции,итн,може да се привлечат луѓето внимание,или како врата знаци, добредојдовте знаци, потсетник знаци.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ : Без инсталација и демонтажа,ѕид-монтирани,со природни јута јаже,лесен и лесно да се откажам.