LXIGRET Комбинација Безбедност Кабел за Заклучување со Лепило за Полнење,Анти-Кражба на Лаптоп,Таблети,Лаптоп,Мобилен Телефон,Проектор,Плазма & LCD/LED TV
  • Ново

LXIGRET Комбинација Безбедност Кабел за Заклучување со Лепило за Полнење,Анти-Кражба на Лаптоп,Таблети,Лаптоп,Мобилен

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

6.2 Ft Безбедност Кабел Должина со Црна Боја,4 дигитални тркала код со до 10.000 resettable комбинации.Погоден за повеќето компјутерски за HP, Dell, Lenovo, Acer, Asus и други брендови.Нашите Кабел за Заклучување е направен од страна на Cut-Корозија Челик за Анти-Кражба.Извртени челик кабел за да се обезбеди Лаптопи, Таблети, Мобилни телефони, Лаптопи, Проектори, Мини КОМПЈУТЕР, ЛЦД и Плазма Екрани.Водител на ПОЛНЕЊЕ со вграден во безбедносните слот за фиксно на уредот преку лепило користи налепница на Таблети , Мобилен телефон и друг уред, без безбедност слот.