ГЛАС CADDIE T8 Голф GPS Види, Црна
  • Ново

ГЛАС CADDIE T8 Голф GPS Види, Црна

DEN 8376.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

V-Алгоритам (Автоматски Падина Пресметка).Зелена Undulation податоци (Покажува со мапата).Се разбира Layout Приказ (Yardages да хазард & бункери).Боја на Екран на Допир, се Разбира и Зелена Приказ со Зумирање.Индивидуализира Pin Сместување, Постава Приказ со Насочен Стрелките Покажува Пауза Насока.Вклучени компоненти : Види, Полнење Кабел, Упатство.