Rainovo 7inch Дожд Туш и Рачни Showerhead Врнежи Комбо , Компатибилен со 7+8 Туш Начини ,Опремени со Флексибилни Три-Начин на Префрлување Вентил
  • Ново

Rainovo 7inch Дожд Туш и Рачни Showerhead Врнежи Комбо , Компатибилен со 7+8 Туш Начини ,Опремени со Флексибилни

DEN 1775.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【СИТЕ КРУГ ИСКУСТВО】 : 7-функција фиксен туш со 8-функција рачен туш, различни вода штекер начини да се изберат, донесе богат сензорни искуства. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : туш глава е направен на висока температура отпорни ABS, преку строга метална површина процесот на производство, површината е анти-корозија, анти-оксидација, и лесно да се чисти. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 : На рачен туш глави, со сила се мијат функција, која има силен импулс и чистење на широк спектар.Тоа може да се користи за чистење на бањата подот или други страни, кои не се лесно да се чисти. 【АНТИ-ЗАТНУВАЊЕ】 : Силика гел вода штекер дизајн, pressurizes тивко и интензивно испуштање вода додека се спречува затнување и избегнување на акумулација на обем на вода штекер. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 : Донесат сите телото и додатоци кои треба да бидат инсталирани, според упатството, можете да го инсталирате сами, без помош на професионални кадри.