Керамички Накит Фах 3-Нивоа Trinket Накит Мини Фах Стојат Суета Прстен Јадење Носителот Организатор Накит Носителот Подароци За Жени
  • Ново

Керамички Накит Фах 3-Нивоа Trinket Накит Мини Фах Стојат Суета Прстен Јадење Носителот Организатор Накит Носителот

DEN 1127.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Брза Испорака : Нашите производи се праќаат од странство магацин и испраќаат во рок од два дена по поставување на цел.Ќе добиете производи во 5-8 дена, заштедува времето на чекање.Парична казна изработка : Нашиот накит коцки се направени од високо-квалитет стаклен керамика, која може да се спречи накит од гребење и оштетување.Здрав златен метал заградата поддржува онанирачки накит послужавник за да одговараат на секој сезона или декорација стил.Слоевит фах : три-обложени накит фах дизајн може да погодно продавница разни објекти за вас, вклучувајќи го и вашиот омилен накит, прстени, обетки, кармини, шноли, копчиња, мали канцелариски материјали, итн.Ова е идеален начин да се задржи нешта, со цел, да ги задржи на табелата чисти, и да зачувате простор на шалтер.Мултифункционален : На декоративен послужавник може да се користи за спалната соба декорација, и обетки може да бидат обесени на страната на послужавник.Кога сте подготвени да одите во кревет, го стави во кревет табелата, можете исто така да го отстраните плоча и да го користите само тоа.Тоа може да се користи како чинија за мали торти и слатки.Задоволство Гаранција : Ако производот што сте го добиле е дефектен, ве молиме пратете ни е-маил веднаш и да се обезбеди фотографија или видео на дефектен производ, а ние ќе ви обезбедиме со враќање и наплата услуга, како е можно поскоро.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.