UARUOGP 18 Шишиња Holographic Помине Злато Сребро Чип Ласерски Фолија Помине Сјајот Фолија Снегулки за Нокти оркестарот Помине Додатоци Decals за Партија Фестивал Сочинуваат DI
  • Ново

UARUOGP 18 Шишиња Holographic Помине Злато Сребро Чип Ласерски Фолија Помине Сјајот Фолија Снегулки за Нокти

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот Вклучува : Фолија 6 шишиња/set,3 поставува 18 шишиња вкупно 1 парче изедначување род,1 парче лактот пинцети,6 парче сунѓерот стап,Foils доаѓа со различни бои : златна,сребрена,црвена,жолта,зелена,розова,плава,итн.Foils имаат различни форми,како шушка и фрагменти,да ги исполнуваат на вашиот DIY треба.Висок Квалитет : Нашата помине уметност шушка се направени од калај фолија која е супер меки,лесно да се притисне во чип или многу мали делови,блескава површина на виножито рабови,убава и шик,даде повеќе луксузни чувства кон вашиот помине уметност.Лесен за Користење : Фолија снегулки се погодни да се направи помине уметност декорација(фолија е многу тенка, па мора да бидете внимателни при ракувањето тоа),едноставно чистење на површината на ноктите,а потоа четка на база со полски,а потоа ставете фолија на врвот на место нив.Широк Usages : фолија шушка постави не само што може да се примени за да се уметност на нокти,но исто така погоден за лигите одлуки,смола накит,ликовни уметности,мобилен телефон случај,очила, - карта во донесувањето одлуки телото уметност, или било DIY работи.По Продажбата на Услугата : Ако НЕ сте задоволни со имате било какви други прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обиде најдобро да се реши вашиот проблем. 60-ден парите назад гаранција е обезбедена безусловно.