CareSens N Гликоза во Крвта Тест Ленти (50 кт) - Само за CareSens N Семејство Метар Колекции
  • Ново

CareSens N Гликоза во Крвта Тест Ленти (50 кт) - Само за CareSens N Семејство Метар Колекции

DEN 257.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[ТЕХНОЛОГИЈА] бара Само 0.5 µL примерок да се детектира, анализира и ги Променливи во секој крвен примерок. [КОМПАТИБИЛНОСТ] Вклучуваат 50 Тест Ленти компатибилен со нашите Care Sens N & Care Sens N ПЛУС BT на Гликоза во Крвта Систем за Следење. [ДОВЕРЛИВИ И ДОКАЖАНИ] Тест ленти се користат водечка индустрија на технологија. [ИЗВОНРЕДНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ] Care Sen Услуги на Клиентите Тимот е на располагање од 9 ЧАСОТ ~ 6ЧАСОТ EST да се земе вашата загриженост далеку, обезбедување брз и сигурен информации на вашите прашања!.