Индустриски Цевки Полица,2 Нивоа Метал Крпа Полици за Бања,24inch Индустриски Цевки Лебди Полици Shelving,Селски Дрво Ѕид Полица со Крпа Бар,Железо Крпа Носителот
  • Ново

Индустриски Цевки Полица,2 Нивоа Метал Крпа Полици за Бања,24inch Индустриски Цевки Лебди Полици Shelving,Селски

DEN 1751.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Големина】 : Вкупно : Length24" x Height29" x Deep9.8"; Штици димензии : Должина 24" x Длабочина 9.8" x Дебелина 0.8"; Растојанието помеѓу полиците : 11.8". 【Селски Полици Стил】 : Селски индустриски цевки полица со крпа бар,трајни црна цевки загради,цврсто дрво shelving единици,нуди еден допир на индустриски дизајн на вашиот простор. 【Лесно да се Инсталира】 : Полиците доаѓаат со чекор-по-чекор инструкции и на сите приклучоци,вклучувајќи железни цевки,прирабници,штици и завртки.Само подготват вежба,и следете ги чекорите за инсталација,ќе најдете инсталирање на полиците е бриз. 【Мулти-функционални и Широко се Користи】 : лебдечки полиците се разноврсна,погодна за спалната соба, дневна соба, перење соба,канцеларија,кујната провизии,гаража, farmhouse,подрум,над тоалет.Може да се користи како тоалет полиците,крпа полици,bookcases,зачин полици итн. 【Задоволство】 : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти,се Чувствуваат слободни да допрат до нас во секое време преку Систем на Пораки.