HDMI Кабел 4K / HDMI Кабелот 3ft - Ultra HD 4K Подготвени HDMI 2.0 (4K@60Hz 4:4:4) - Висока Брзина 18Gbps - 28AWG Мозок-Ethernet /3D / HDR/ARC/ЦИК/HDCP 2.2 / CL3 од Farstrider
  • Ново

HDMI Кабел 4K / HDMI Кабелот 3ft - Ultra HD 4K Подготвени HDMI 2.0 ([email protected] 4:4:4) - Висока Брзина 18Gbps -

DEN 1588.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

⚡【Професионални и Audiophile-High Speed HDMI Кабел】 : 4 Kx2 K Ултра HD квалитет на сликата, резолуција до 3840 x 2160 @ 60 Hz,Поддршка 4 K видео вклучувајќи 3 D и повеќе да гледате видео,HDR(High Dynamic Range) слика,Full HD,1080 P,HDCP 2.2,Аудио Враќање(ARC),48-Битна длабоко Боја,Dolby True HD 7.1 аудио и Топла приклучување,ТМД технологија усвоен со повисока резолуција.Најдобар визуелно искуство на ултра висока дефиниција за вашето семејство. ⚡【Супериорен Материјал и Lossless Пренос】 : Тешки HDMI кабли,Врвот чипови технологија, Ултра Издржливост Дизајн.Висока чистина 100% OFC(Кислород-Бесплатни Бакар) диригент и Трокреветни EMI оклопна,флексибилни и метежот-слободен HDMI кабелот има најлон плетенка јакна.CL3 Оценет,цинк легура конектори и Висок квалитет 24 K злато позлатен конектори,гарантираат брз трансфер на high-definition дигитални аудио и видео сигнали.Секоја функција е тестиран за да се осигурате дека сте ги добиете најдобрите аудио и видео искуство. ⚡【Ултра Издржливост Дизајн】 : злато позлата процес се користи за ефикасно спречување интерфејс од оксидација и пукаат.Изграден со премиум трајни цинк легура конектори и високо-квалитетни најлон плетенка јакна,можат да го издржат наведнуваат тест од 10.000+ време, без намалување на кабел флексибилност и да се обезбеди најдобра изведба е можно. ⚡【Целосна Компатибилност】 : Единствен Американски Врвот Чип Решение,Висока-брзина на пренос и стабилни перформанси.лесно да се поврзете,без било софтвер или на возачот.Оваа 4 K HDMI Кабелот е соодветен за вашата стриминг уреди.Совршен за сите HDMI вклучени уреди како што се Игри,Blu-ray плеери,Оган ТВ,HDTV,PS4,PS3,Xbox еден,Xbox 360,КОМПЈУТЕР,Лаптоп,Компјутер,Монитор,AV Приемник,HDTV,beamers,проектор,и многу повеќе.Поддршка Огледало и Продолжен Режим,за различни барања. ⭐【Безусловна, Доживотна Гаранција】 : Farstrider е професионална продавачот посветени на производството на супериорен 4 K HDMI Кабел.Секој Farstrider објект користи само топ-класа материјали.Ние стоиме зад оваа квалитет со Доживотна Гаранција кавга-бесплатно Замена за ветување и лесен-за-се постигне услуги на клиентите,дури и 's вратите прозорецот е затворен.Ние сме желни да се поврзете со вас преку овој 4 K HDMI Кабел и се надеваме дека ќе работи за вас, и заштедува време.РИЗИК шопинг со кликнување на жолта "Додади во Кошничка" копчето.