Accmor столче Ремени Рамо Влошки Одговараат за Бебе Деца, Шетач Појас Опфаќа, Мека сигурносен Појас Опфаќа, Хип Поддршка, Ремени Рамо Влошки, сигурносен Појас Опфаќа з?
  • Ново

Accmor столче Ремени Рамо Влошки Одговараат за Бебе Деца, Шетач Појас Опфаќа, Мека сигурносен Појас Опфаќа,

DEN 527.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер Мека Ткаенина.Баласт и мека ткаенина е нежна и удобно против бебе е чувствителна кожа и ја заштитува детето од непријатно протри од шетач сигурносен појас ремени.Хип поддршка/подлога штити детето crotch од непријатно протри од шетач сигурносен појас ремени.Екстра баласт на врвот на рамената за поддршка и утеха.Едноставен за инсталација и отстранување.Универзална големина, сигурносен појас опфаќа одговара на повеќето автомобил седишта и колички.