Нерѓосувачки Челик Облека Иглички Не се Лизга Перење Штипки Windproof Хартија Датотеки Менгеме Мултифункционален Не се Лизга Метал Перење Штипки Облека Иглички Клипо?
  • Ново

Нерѓосувачки Челик Облека Иглички Не се Лизга Перење Штипки Windproof Хартија Датотеки Менгеме Мултифункционален

DEN 1236.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : облека штипки, исто така може да се користи за мали предмети во секојдневниот живот/канцеларија, клип чорапи, облека, хартија датотеки, торба запечатување, листови хартија.ГУМА ПЕРНИЦА : постои гумени капак на отворањето, на мека cushioned стеги не остави притисок марки на вашите алишта.МАТЕРИЈАЛ : телото е направено од нерѓосувачки челик, доволно силни и покажат добра отпорност на корозија, трајни и чиста.ПОГОДЕН ЗА : облека штипки за голема & тешки парчиња, како што кревет и маса лен, фармерки, јакни и мали & парична казна парчиња, како што се маици, блузи, долна облека, чорапи и слично.ИЗДРЖЛИВИ : нерѓосувачки челик облека штипки се, исто така, потрајни од дрво клипови или пластични клипови како тие не се сонцето чувствителни или исчезнува.