Notrax - 109S0023BR Carpeted Влезот Мат, Кафеава, 2ft. x 3ft.
  • Ново

Notrax - 109S0023BR Carpeted Влезот Мат, Кафеава, 2ft. x 3ft.

DEN 562.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Го ЗАШТИТУВА ВАШИОТ КАТ - Ако сте уморни од појава на влажно/влажен влезот килим или загрижени вашиот кат ќе биде оштетена, оваа сите временски мат е во право за вас.На Notrax кат мат е најдобра одбрана за да се задржи вода, снег, сол и остатоци од се следи во вашиот дом.На поли влакна апсорбира влага, додека impermeable винил подлога спречува влага од постигнување на подот.На минималистички изглед на ова кат мат ќе се вклопи во секој дом оркестарот.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Четка Чекор дизајн има уникатна двојно rib висок/низок дизајн кој помага да се добие во меѓу единствениот упатуваа на чевли за едноставен за чистење и сушење.Винил назад помага да се задржи килим во место за да се спречи лизга, патувања и паѓа.На минималистички ниска дизајн го прави лесно да вакуум.Кога се користи како врата мат, дава начин за да се врати лесно да се отвори, и како претседател, овозможува столици да тече слободно.На поли влакна даде тепих како се чувствуваат овозможувајќи ви да оди удобно во вашиот дом.ТРАЈНИ/ДОЛГОТРАЈНИ -Нема потреба да се грижите за замена на овој затворен влезот мат често.Својот елегантен дизајн го прави погоден за места со средни сообраќај.Дали се користи како кат мат за дом или канцеларија, овој килим има сила на комерцијална мат со елегантен дизајн кој може да се одржи до секојдневна употреба во вашиот дом или работно место.ПЕТ ПРИЈАТЕЛСКИ - љубовта вашето куче, но не ми се допаѓа кога тие песна во кал од надвор, истури храна или вода, и дамка теписи.Активни кучиња бараат повеќе издржливи килим за да се застане на гребење, боење и секојдневниот куќи за употреба.Четка чекор серија ви овозможува лесно вакуум куче коса, се крие пет дамки и да се спречи вашиот кат од тоа да биде оштетена.