TWTADE 3Pcs Touch Lights Стап-Допрете Допрете Светилка Безжична LED Батерија-Напојува Притисни Ноќ Светлина за Плакари, Кабинети,по Скали или Агол итн. Јас-052
  • Ново

TWTADE 3Pcs Touch Lights Стап-Допрете Допрете Светилка Безжична LED Батерија-Напојува Притисни Ноќ Светлина

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Стап-Допрете Допрете Светилка.Дијаметар : 6.7 cm/2.63", висина : 2.5 cm/ 0.98".Секоја работна маса светилка треба три 3 AAA батерии да се користи, без жици, која е многу лесен и има долг животен век.Може да се користи во темно средини, како што се помошните простории, кабинети, фиоки и ноќни итн.Производ содржина : 3 x Стап-Допрете Допрете Светилка.