Милијарди Кревет Браник (1 Пакет, Патување) Пена за Безбедност на Железнички Стража со Не се Лизга Противалергиски Отпорен на Вода и Перат Маска, Кревет за Железничк
  • Ново

Милијарди Кревет Браник (1 Пакет, Патување) Пена за Безбедност на Железнички Стража со Не се Лизга Противалергиски

DEN 719.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Патување стил браник набори на половина и обезбедува затворени со јазичето на врвот, превоз на лесно со вклучени носат справи.Совршен за транзиција од креветчето на голем кревет; работи со било која големина кревет од деца на кралот.Нашиот супер мека корица е природно и перат, но сепак отпорни на вода, така браник може да ви трае со години да дојде.Така лесно да се инсталира и ултра-лесни за патување.Карактеристики не се лизга на дното, па можете да остатокот увери дека вашето дете е безбедно и звук.Нашиот кревет браник во согласност со сите сојузни прописи за безбедност, вклучувајќи ASTM F2085-12 Безбедноста Спецификација за Преносни Кревет Шини - Дете може да превртам браник, или притисни настрана, и тоа не е наменета за да се спречи паѓање од кревет.Големина : 40x7x4.5".