Томи Hilfiger Девојка е Лесна Градник (Пакување од 2)
  • Ново

Томи Hilfiger Девојка е Лесна Градник (Пакување од 2)

DEN 384.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% Најлон, 10% Spandex.Увезени.Повлекување На затворање.Машина За Миење.Карактеристики на Оваа Девојките Лесна 2 пакет Исечете Градник овозможува секоја девојка да изгледа модерно во неа Томи Hilfiger долна облека за секојдневна облека.Солидна исечете градник со контраст крои, логото за автентичност.Работи добро со Спортски, sleepwear, долна облека & outerwear.Удобно ткаенина ние се користи високо квалитетни и меки материјали.Тоа не само што изгледа фантастично, исто така, се чувствува одлично.Таа ќе се чувствувате исто толку голема како таа изгледа.Автентичноста на Нашите производи се 100% автентични.Одличен подарок објект за било која девојка.