VARIPOWDER Уво Восок Отстранување Алатка,USB Otoscope-Уво Обемот на Камерата,5.5 мм Водоотпорен HD Дигитален Endoscope со ушната маст за Чистење Алатка за Android/Windows/Mac
  • Ново

VARIPOWDER Уво Восок Отстранување Алатка,USB Otoscope-Уво Обемот на Камерата,5.5 мм Водоотпорен HD Дигитален

DEN 2181.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????【Android& PC Компатибилен】Оваа otoscope работи со Android уреди, Windows и MAC КОМПЈУТЕР.ЗАБЕЛЕШКА : Тоа НЕ ПОДДРЖУВА i Phone или i Pad!!!. ????【HD CMOS Камера&Safe Камера Чип】камерата обезбедува 30w пиксели, што јасно може да се забележи на слика во ушниот канал.Во исто време, тоа е опремен со безбедно чип за намалување на топлина за време на употреба. ????【5.5 мм/0.21 инчен Помали Камера】Оваа уво endoscope овозможува лесен влез во ушниот канал за да се испита eardrum.Не грижете се за оштетување на ушниот канал.Ве молиме имајте во предвид дека ова уво endoscope не поддржува i Phone или i Pad!. ????【IP67 Водоотпорен Одделение】На совет дел на увото endoscope е водоотпорен и може да се печете со вода дневно.НО, ве Молам да се задржи врската линија далеку од вода.Тоа не е само погодна за возрасни, деца, млади, деца, тинејџери и постари лица, но исто така може да се користи за да се испита уво канали на пет кучиња, домашни мачки и други животни. ????【6 Прилагодливи LED Светла】контрола кутија е инсталиран во средниот дел, кој може да го прилагодите осветлувањето на екранот на 6 LED светла, обезбедување на вас со соодветни светлински извор во тесен ушниот канал, и слики се многу појасни.