60 Телефон Tripod, UEGOGO Tripod за iPhone со Далечински Shutter и Универзална Клип, Компатибилен со iPhone/Андроид/Sport Камера Совршен за Снимање на Видео/Selfies/Live Stream/Vlogging
  • Ново

60 Телефон Tripod, UEGOGO Tripod за iPhone со Далечински Shutter и Универзална Клип, Компатибилен со iPhone/Андроид/Sport

DEN 428.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не се препорачуваат за употреба со големи и тешки опрема.Тоа, исто така, има поместена зафат за да се избегне видиме штета. (*Забелешка : далечинскиот управувач не работи со камерата).ќе добиете : 1 x tripod, 1 x торбичката, 1 x Bluetooth далечински управувач, 1 x Phone Планината, 1 x спорт камера tripod планината, 1 x упатството. ????????????【3-НАЧИН ПАН ГЛАВАТА СО НИВО МЕУР】практично се справи и вграден во балон ниво може да се реализира на tripod пан и навалување движење, за да се исполнат секој агол, бара од страна на корисникот.????????????【Мулти-Функционални Tripod Комплет】 : UEGOGO tripod само 568g, висина се движи од 17.разноврсна tripod одговара на различни уреди, вклучувајќи ги и dslr фото, SLR, акција камера, Go Pro, камера, видео камера, Телефони, лцд проектор, и некои видови на ноќта светлина.Љубезно Совети : максималниот капацитет на овој мобилен телефон tripod е 4,4 lbs. ????????????【Далечински Управувач】Нашиот мобилен телефон tripod со придружен Далечински Shutter за i OS и Android Телефони, тоа ви овозможува да се земе selfies или групни фотографии лесно од далечина и до 10 m/33 ft.Балон ниво ќе ви помогне да се задржи на тоа ниво, и анти-лизга гумени нога ќе се спречи Тоа од на лизгање, дури и во нерамна земјата или ледена површина. ????????????【Универзална Компатибилен Телефон Tripod】Оваа tripod доаѓа со телефонот носителот, телефонот клип прилагодува помеѓу 2.