Деца Електрична Четка за заби, Детска Четка за Заби Деца Електрична Четка за заби Ултразвучно со У Облик на Четка Главата & Исплакнете Првенство, IPX7 Водоотпорен & Бе?
  • Ново

Деца Електрична Четка за заби, Детска Четка за Заби Деца Електрична Четка за заби Ултразвучно со У Облик на

DEN 2308.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симпатична Детска Четка за Заби : Прекрасна цртан филм деца електрична четка за заби дизајн добива децата се забавуваат четкање на забите исто како да се игра играчка, една-копче за контрола е лесен за употреба, лесно-држете се справи со е совршен за деца " мали раце.U-обликот на Главата и Прашина Исплакнете Првенство : На ергономски У облик четка за заби дизајн ви овозможи да се опкружувачки и чисти повеќе заб површини и површини во исто време, тоа е заменливи со нормален четкање глава, меки силиконски влакна обезбеди нежно чистење прашина исплакнете куп понуди добро заоблени заштита маска на четка глави.USB Безжичен Полнење & Долго траење на Батеријата : Безжични полнење начин и универзален USB /Тип-C полнење џек се направи на безбеден и лесен за употреба, еден целосно полнење може да поддржи еден месец го користат најмалку, исто така, поддршка на авто исклучи по целосно полнење и слаба батерија се потсетат со брзи трепка.IPX7 Водоотпорен & Smart Тајмер : целото тело на деца електрична четка за заби е водоотпорен до IPX7 ниво, може да биде директно печете со вода, па дури и може да се користи додека се зема бања.тоа ќе автоматски се исклучува кога една минута е нагоре, овој паметен тајмер функција се обезбеди соодветно четкање време, за да им помогне на децата изграден здрава четкање навика.Воздух-сушење Фан & Прашина Исплакнете Првенство : Вграден-во вентилација фан помогнат четка главата секогаш сува прашина исплакнете куп понуди добро заоблени заштита маска на детска четка за заби глави, се обезбеди на четкање на заби главата е секогаш чиста и хигиенски исправна.