MOTINI 1-Светло Надворешен Ѕид Sconce Фенер со Сензор за Движење и Мрак за да се Зора 60 W Сијалица Вклучени IP23 Водоотпорен Надворешноста Светлина Тела Ѕид во Црна Заврши со
  • Ново

MOTINI 1-Светло Надворешен Ѕид Sconce Фенер со Сензор за Движење и Мрак за да се Зора 60 W Сијалица Вклучени

DEN 2231.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Карактеристики】 : Ѕид Фенер со чувствителен сензор за движење 60 W Сијалица вклучени, внатрешна/надворешна употреба, 4 режими може да биде избран, тоа обезбедува дополнителни осветлување, како и безбедносни карактеристики. 【Квалитет】 : бистра Вода Стакло; За бришење стакло прозорите на ѕидот sconce покажат своите сијалица на избор да се создаде убава светлина надвор од вашата домашна; Времето отпорни; Идеален за било отворено средина целосно отпорни на временските и изградени на цврсти метални да го издржат елементи. 【Инсталација】 : едноставен за инсталација, ги вклучува сите монтажа хардвер за брза и лесна инсталација. 【Мрак за да се Зора & Сензор за Движење се Активира】Ние innovatively комбинирани 2 сензор технологии (IC сензор за светло и ПИР сензор за движење) да се обезбеди smart осветлување, ова Отворено ѕид светла авто-вклучете 30% осветленост во мрак, и потоа пак да се 100% полна осветленост кога движење се спроведува.Човечкото тело, домашни миленици и автомобили може да предизвика овој сензор за движење тремот светлина, вашето семејство ќе знаеш дека нивните влезот е секогаш светат кога ќе си оди дома во текот на ноќта, безбеден и се грижи-слободни. 【Гаранција и Сервис】 : производителот дава 3 години функционална , 100% задоволни по-услуга.За било какви прашања само пратете ни порака нашата служба за корисници ќе ви одговори во рок од 24 часа.