Мичел Абразиви 01 Рамен Абразивни Ленти, Алуминиум Оксид 180 Ронки 1/16 Широк x 25 Метри
  • Ново

Мичел Абразиви 01 Рамен Абразивни Ленти, Алуминиум Оксид 180 Ронки 1/16 Широк x 25 Метри

DEN 2150.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите ленти песок и чиста тешко да се постигне места каде што вашата стандардни алатки ќе не собере.Фирма доволно, така што нема да солза или кавгата и ќе се одржи во сите видови на апликации.Алуминиум Оксид-тежок, долг живот абразивни, идеален за обоени содржи, висока затегнувачка материјал.Идеален за метал, пластика, дрво, или речиси секоја површина, се вклопува во неговото место, жлебови и мали дупки.Кабли и Ленти се целосно обложени на сите страни за повеќе целосна и ефективна покриеност.