Cuddles&Giggles Бебе Маскирани Крпа, Swaddle & Алишта Подарок Сет, Органски Бамбус Супер Меки, Абсорбента Унисекс Големи Димензии Бебиња до 3 Години
  • Ново

Cuddles&Giggles Бебе Маскирани Крпа, Swaddle & Алишта Подарок Сет, Органски Бамбус Супер Меки, Абсорбента Унисекс

DEN 919.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100 Бамбус Крпа и Алишта.ЕКСТРА МЕК : бебето маскирани бања пешкир, кој доаѓа со овој сет е толку мека вашето бебе може да заспие пред тие да се сушат надвор, а swaddled.Направени се од 500 GSM органски бамбус, која додава на мекост, но исто така ги прави МНОГУ абсорбента.Вие и вашето бебе ќе се чувствува разликата од првиот пат кога ќе го користите.SUPERSIZED : Во Cuddles & Giggles ние веруваме во вас даваат повеќе на она што ви треба, по прифатлива цена.Нашето бебе крпи и washcloths се поголеми отколку што би очекувале погоден за Години, како и.Во прилог на нашите маскирани бебе крпа е доволно пространа да се заврши вашето бебе, па тие се чувствува сит и пријатно.Убав бања пешкир подарок подарок.БЕБЕ ESSENTIALS : Ќе добиете сосема малку кога ќе го купите овој новородено дете да бања пешкир сет.Не само што ќе го добиете крпа, но вие исто така добивате алишта, а swaddle, и мрежа торба.Во суштина, сите што ви е потребно за вашето бебе нега, од бања време да се нап време.Совршен маскирани крпа подарок сет за момчиња и девојчиња.Во СУШТИНА БЕЗБЕДНО : Екстра Мека и Удобна, на swaddle ќебе што доаѓа со овој сет е совршено безбедна за било доенчиња' деликатна skin.By на начин, нашата бања пешкир и бебето алишта се само како безбедно.Ние нема да имаме каков било друг начин, и ние сме сигурни дека ти не би било.ТРАЕН КВАЛИТЕТ : Сето она што доаѓа со овој бебе туш подарок собата е двоен-stitched, што му дава издржливост што би очекувале од нас.Но, ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ние нудиме 100% гаранција за квалитет.Нашето ветување за вас.