МОБ Безжична LED Пак Светла, 6 Pack, Батерија Управувана, 20 Lumens, Допир за да се Активира/Исклучување, Светла Бела, Под Кабинет Осветлување, Идеален за Плакари, Кабинети, Г?
  • Ново

МОБ Безжична LED Пак Светла, 6 Pack, Батерија Управувана, 20 Lumens, Допир за да се Активира/Исклучување, Светла

DEN 461.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додавање на светлина каде што треба!Идеален за под кабинети, плакар, провизии, перење, работа област, гаража, workbench, публикации, и многу повеќе. 6 pack, 20 lumens по дух пакостник светлина.Допир-се активира пак осветлување, лесно да го вклучите и исклучите со еден допир; никогаш не барајте копчето повторно!.Долг живот, кул на допир, и енергетски-ефикасни LED значи дека нема да го замени светилки.Батерија управувана, без жици е потребно.Секој дух пакостник светлина бара 3 AAA батерии (не се вклучени).Целосно се собраа и се подготвени да се инсталира.Инсталација на хардвер и инструкции вклучени за лесна инсталација, додадете светлина во вашиот дом, без потреба да се вработи некој електричар.Овој производ доаѓа со 1 година ограничени.