Kaleurrier Вртливата Столче Стол Прилагодлива Висина,Тешки Хидраулични Возен Метал Столица за Кујна,Салон,Бар,Канцеларија,Масажа (со Назад Одмор), (Црна)
  • Ново

Kaleurrier Вртливата Столче Стол Прилагодлива Висина,Тешки Хидраулични Возен Метал Столица за Кујна,Салон,Бар,Канцеларија,Масажа

DEN 2616.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобно & издржливи - Столче стол со 13.5" дијаметар x 3" дебела cushioned седиште,сосема нов висока густина сунѓер,висок квалитет врзани кожен тапацир,што е вода и масло доказ,лесно да се чисти и одржува.Поместена backrest овозможува екстра комфорт.Погодно за мулти-барањата работа - напорно хидраулични столче,седиштето може да се вртливата 360-степен, и прилагодлива висина од 22-ри до 30 инчи.Лесно движење - тркалање столче со 2.5" дијаметар големина мек полиуретан rollerblade тркала casters,води безбедно,непречено и тивко на сите меки и тврди подови,вклучувајќи дрво,ламинатни,ќерамиди,камени плочи,винил и тепих без почеток и бучава.Тежина капацитет од 400 килограми - На тешки столче е добро изградени, многу цврсти и издржливи.Засилен 5 нозе алуминиум база обезбедува силна поддршка и стабилност.SGS тестирани и заверена пневматски гас лифт за безбедно и непречено да работат.Поедноставен собранието - Само 3 чекори за да имаат работа.Многу лесно да се соберат.Само да потрае 1 минута да се стави сите делови заедно.