Кревет Железница за Бебе 58 L, Бебе Безбедност Кревет Парапет, Бебе Заштитник Железнички со Дише Ткаенина за Кревети Над 60 во Должина (60-1 Страна)
  • Ново

Кревет Железница за Бебе 58 L, Бебе Безбедност Кревет Парапет, Бебе Заштитник Железнички со Дише Ткаенина за

DEN 633.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА - Оваа безбедно кревет железнички има прилагодлива висина, која може да се прилагоди во опсег на 29"-37"(74cm-94cm) по инсталацијата, погоден за душеци на различни дебелини.ДИШЕ МРЕЖА PANEL - панелот мрежа панел е дише за бебето и транспарентни за родителите гледа бебето е секој потег, и исто така можете да комуницирате со бебето радосно внатре и надвор.SAFE ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ - Лен ткаенини материјал , може да се мијат, направени со природни влакна, не-токсични и безопасно, безбедни за бебиња на допир и залак.Висок квалитет на челична рамка структура, силна стабилност и издржливост.SAFE CHILD LOCK - Со притискање на сино копче, оваа кревет железнички може да се подигнат и се спушти надолу, лесно да се use.By ротирање на копчето за заклучување на заштита за да се задржи вашето бебе повеќе безбеден.ШИРОКА ПРИМЕНА - на Овој Панел е околу 58"x28" во должина и ширина, можете да инсталирате во конвертибилна креветчето, близнак, двојно, полна големина кревет рамки слободно.Тоа обезбедува безбеден, удобен начин за дете, а исто така има заштита за постарите лица или пациенти се избегне паѓање од кревет.