Forney 72749 Жица Тркала Четка, Пресврт Јазол Crimped со 1/2-Инчен и 5/8 Инчи Арбор, 6-Инчен-по-.020-Инчен
  • Ново

Forney 72749 Жица Тркала Четка, Пресврт Јазол Crimped со 1/2-Инчен и 5/8 Инчи Арбор, 6-Инчен-по-.020-Инчен

DEN 426.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

6, пресврт јазол тркала жица четка, арбор 1/2-5/8, жица големина.Додава голема вредност.Произведени во Кина.Пресврт јазол жица тркала четки се обезбеди високо влијание.Овие тркала се користи во површина подготовка пред да заварување.Исто така одлична за отстранување на заварување скала, spatter и тешка корозија.Се користи за тешки чистење апликации.Пресврт јазол жица тркала четки се обезбеди високо влијание.Овие тркала се користи во површина подготовка пред да заварување.Исто така одлична за отстранување на заварување скала, spatter и тешка корозија.Се користи за тешки чистење апликации.