3D Божиќ Помине Уметност Налепници за Жени 9 Листови Црвено самолепливи Decals Дизајн Додатоци Дедо Мраз Снешко Снегулка Elk Модели за Партија Услуги Помине Уметност Де?
  • Ново

3D Божиќ Помине Уметност Налепници за Жени 9 Листови Црвено самолепливи Decals Дизајн Додатоци Дедо Мраз Снешко

DEN 119.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет : ќе добиете 8 листови (со големина : 3.8" x 2.8") 3d помине уметност самолепливи шарени Божиќ 3 D Помине Уметност Налепници Decals во еден сет. 2020 Нова Жешка Божиќ Помине Уметност : 8 дизајни на нокти decals вклучувајќи и повеќе од 500pcs Симпатична Божиќ тема модели, снегулки, Дедо Мраз, елен, честитки, ѕвона, чорапи, итн.кои се погодни за зимски фестивал декорација сезони, дозволувајќи им на вашите нокти да блесне во секој одмор партија.Материјал : еколошки кожата-friendly мека пвц пластични материјали, мека и нежна 3d помине налепница која возрасни и деца може да се користи безбедно.(Вклучувајќи бремени жени).Лесен за Употреба : 3d самолепливи дизајн, кора исклучување на моделот и се држи моделот на ноктите, на само неколку минути дека може да се направи добра работа со инструкции.Ако треба да се промени уште една шема, само тргни го, едноставен и лесен.Продавачот Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со Божиќ нокти decals, ве молиме контактирајте ме, и јас ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 24 часа. (Ние безусловна поддршка замена/враќање/и целосна наплата услуга во рок од 30 дена) за да се гарантира вашето купување загуба 0 ризик.