Службен CR 10 S5 3D Печатач со Beruna,Висока Точност Големи 3D Печатач Колекции, Печатење со Големина 500x500x500mm, Лесен за Монтажа со Вжарено Детектор и Двоен Мотор Завртка Мир?
  • Ново

Службен CR 10 S5 3D Печатач со Beruna,Висока Точност Големи 3D Печатач Колекции, Печатење со Големина 500x500x500mm,

DEN 18120.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????【Лесен и Брз Собранието】само 10 минути, треба да се инсталира на Z v suite во XY платформа, тие може лесно да се инсталира. ????【Филамент Сензор】Creality CR-10 S5 3 D Печатачот автоматски ќе бидат суспендирани за да се обезбеди модел може да биде без проблеми печатени кога филамент снема или да се исклучи. ????【Индустриски одделение Коло】Тоа може да печати за 200 часа без притисок, со зрела технологија и стабилни перформанси. ????【MK10 Технологија Усвоен】MK8 екструдер механизам е додадена на печатач, бренд-новиот патентиран инфраструктурата дека ефикасно го намалува ризикот на приклучување и сиромашните spillage, и може да се печати речиси сите потрошен материјал на пазарот. ????【Доверливи Добавувачот】????Beruna има професионални услуги на клиентите тим.Вашите грижи се одговори во рок од 24 часа.Ние им обезбедуваме на клиентите Година замена на делови и постојана стручна служба.Купи со вашиот многу доверба!.