Тимот ProMark МАК Индијанаполис Colts Хром Автомобилот Амблем, 4 x 3
  • Ново

Тимот ProMark МАК Индијанаполис Colts Хром Автомобилот Амблем, 4 x 3

DEN 2368.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Амблемот Мерки Околу 4-инчи со 3-инчи.Вклучува 3 M Автомобилската Лента на Амблемот и Карактеристики УВ Заштита за долготрајна Употреба.Може да се Примени на Секое Возило или Други Тврда Површина.Украсени со Различни Тим Графика.Лесно Пренослив и нема да го Оштети Бојата или Површината.Може да се примени на секое возило или други тврда површина. 3 M Автомобилската Лента вклучени на амблемот.Може да се отстрани без да се оштети бојата или површината.Амблемот е Околу 4-Инчи со 3-Инчи.