UBBCARE Пена Кревет Шини Guard Браници Мека Преносни Деца Кревет Безбедност Долго Перница Влошки Ноќни Стража Железнички за Креветчето Деца Бебе Стари лица со Машина Пе?
  • Ново

UBBCARE Пена Кревет Шини Guard Браници Мека Преносни Деца Кревет Безбедност Долго Перница Влошки Ноќни Стража

DEN 863.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер. 2 ПАРЧИЊА ДЕЦА КРЕВЕТ ШИНИ : 52" должина пена кревет браник огради одговара на повеќето деца, близнаци, целосна, двојно, кралицата и кралот големина кревети.БЕЗБЕДНОСТ ПЕНА КРЕВЕТ БРАНИЦИ : Направен со Certipur-ни сертификат мемориска пена, не-токсични пена, Phthalate и BPA free, безбедно и удобно за вашите деца.ВИСОКА ГУСТИНА МЕМОРИСКА ПЕНА КРЕВЕТ ШИНИ : Висока густина, лесно да се врати еластичноста, мека и удобна.Домот rhombus прави браници дише.ДВИГАТЕЛИ ГОДИНИ КРЕВЕТ БРАНИК : 110gsm густа анти-пропадна точки дизајн,ви овозможува да поставите браник или на врвот или под листови, добро за двигатели.Бидете сигурни дека вашето дете може да се движи наоколу и се водат во нивниот кревет, без да падне на страна.ПЕРАТ и ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Alough на браници анти-пропадна, додека несреќи не се случуваат повремено, па нашите браник со перат капак.Често чистење и ефективна инхибиција на бактерии.