Господар Масажа 30 Del Ray Про Преносни Табела Пакет, Павлака, 1 Count
  • Ново

Господар Масажа 30 Del Ray Про Преносни Табела Пакет, Павлака, 1 Count

DEN 7799.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

30" Ширина х 84" Должина х 24", На 34" Прилагодлива висина, маса себе само тежи 34lbs. 1, 500 кг.Авион-одделение челик поддршка кабли даде табела работен капацитет на 750lbs. 3" Дебела перница на Мулти-Слој Мала Ќелија пена, патентиран да биде поголема густина од стандардните пена.Песок/беж СТП тапацир е на масло и вода-отпорни, ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ-бесплатно и со тексас-како засилување поддршка за дополнителна издржливост; тоа е заштитен со 2 години Гаранција.Додатоци вклучуваат : иновативни ергономски лице лулка, Ergonomic Dream лице перница, contoured рака остатокот полица, и две-џеб за носење.