Migaven 110ml 3.7 оз Мулти-Функција Б-7000 Лепило Лепак за DIY Накит Паметен Телефон Електронски Компоненти Играчки Стакло, Дрво, Гума, Кожа Керамика
  • Ново

Migaven 110ml 3.7 оз Мулти-Функција Б-7000 Лепило Лепак за DIY Накит Паметен Телефон Електронски Компоненти

DEN 2304.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????【 АПЛИКАЦИЈА】Овој лепак има силно лепило, одлична за лепење DIY дрво заврши, поправка разбиена елементи, лепење ѕидни декорации и повеќе. ????【ПОСЕБНО ДИЗАЈНИРАНИ ПРЕЦИЗНОСТ СОВЕТИ】Користење на игла дизајн, може да се отвори по употребата, нема да се gagging, им овозможува на малите лепило капки за парична казна, прецизни, контролирани и не хаос апликации. ????【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】Затворен и изолиран гас, течност, проток на воздух, во подводниот средина со пластични долгорочно да се одржи одлично сврзување сила. ????【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Многу висока еластичност, може да се протегала до своја должина од 900% не ќе се скрши, ефикасно поврзување со експанзија на материјал со површина, подобрување на издржливост на товарот структура. ????【ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА】Погоден за паметен телефон, DIY Накит, електронски компоненти, играчки, метал, стакло, гума, влакна, хартија, керамика, дрво, кожа и други материјали.