Ерик Xian Количка за Мебел Силна Трајни Мали Димензии Силна носивоста 45 Челик V Ритам Тркала Индустриски Тркала Лизгачки Вратата за Индустриски Фабрика Лизгачки Вра?
  • Ново

Ерик Xian Количка за Мебел Силна Трајни Мали Димензии Силна носивоста 45 Челик V Ритам Тркала Индустриски Тркала

DEN 606.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна употреба.Направени со материјали.Одлична изработка, погоден за индустриски лизгачки вратата водич тркала, итн.На тркала имаат силен капацитет и силен капацитет.Оваа Vgroove воланот е обично се нарекува цевковод тркала или гасоводот песна тркала, која има силна отпорност на корозија и не е трајно инсталиран.Мал во големина, лесно да се носат и продавница, лесен за употреба, и со добри перформанси.