150PCS Конус Сребрена Шила 8 X 12mm Панк Заковки Кул Метална Завртка Назад Studs Печурки Дрво Шила за Облека DIY Кожа Занает Кеси Ремени Чевли Облека
  • Ново

150PCS Конус Сребрена Шила 8 X 12mm Панк Заковки Кул Метална Завртка Назад Studs Печурки Дрво Шила за Облека

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿Материјал : Висок квалитет на цинк легура, трајни и здрав, не е лесно да се скрши или да исчезнат. ✿Големина : 12mm во висина, 8mm во дијаметар, ги задоволат вашите различни потреби. ✿Пакет : 150 парчиња дрво шила studs со завртки.Лесна инсталација, дури и сте нов рака. ✿Цел : Печурки шила studs се совршени за уметност одлуки, кожа занаети и облека одлуки, како што се чевли, ремени, чанти, јакни, куче јака, кожни нараквици и слично.Тоа целосно ги покажува вашите посебен вкус и личност. ✿Дизајн : Сребро конус шила се карактеризира со деликатна дизајн, можете да DIY нив во различни стилови кои целосно на вашиот сопствен карактер.