RHOS Detangler Коса Четка за Жените&Мажите и Wet&Сува Коса-Гребло Коса Четка за Густа Коса-Перница Коса Четка за Detangling-За Сите Типови Коса (Розева)
  • Ново

RHOS Detangler Коса Четка за Жените&Мажите и Wet&Сува Коса-Гребло Коса Четка за Густа Коса-Перница Коса Четка

DEN 564.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Моќен Wet & Dry Detangling】мека и еластична чешел заби може лесно да помине преку tangles и јазли без кинење или извлекувајќи заврзана коса, минимизирање на болката, сплит завршува и паузи. 【Масажа Scalpe】На воздух перница со порите е еластична и одговара на скалпот.Чешел заби направени од епоксидна смола се меки на допир.Комбинација од двете, може да подобра масажа на скалпот и да се промовира циркулацијата на крвта во главата. 【За Сите Типови Коса】Оваа четка работи совршено со директно/кадрава/брановидна/дебел/ тенка коса!Тоа функционира одлично на влажна&сува коса и е совршена за мажите и жените.Тоа може ефикасно да се изедначи frizzy коса и направи косата помек. 【Најдобар Подарок Избор】четка се достапни во различни бои и убаво спакуван.Тоа е совршен подарок за љубовник и пријатели, а добар избор за одмор подароци.Ние имаме силна по-продажбата на гаранција.Ако наидете на проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне. 【Пропустливи Дупка】Специјално дизајнирани пропустливи дупки им помогне на воздухот циркулира и одговара на скалпот подобро во текот на detangling процес, кој не е производ на дефект.