Utoolmart Клупата Мелење Тркала Бела Корунд Клупата 80 Ронки за Површината Мелење 1pcs
  • Ново

Utoolmart Клупата Мелење Тркала Бела Корунд Клупата 80 Ронки за Површината Мелење 1pcs

DEN 299.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Големина】- 180 x 12.7 x 32-милиметри / 7.09 x 0.50 x 1.26 инчен 80 ронки Бела корунд мелење тркала. 【Силна Стабилност】- Направен од Бел корунд, со висока цврстина и облик потсетува добро. 【Висока Мелење Сооднос】- Единствен честички, лесно да се песок, помалку се носат и солза. 【Идеален Мелење Алатка】- има високо ронливост, остар абразивни зрна и добра топлинска спроводливост. 【Користејќи широк Спектар】- Идеален мелење алатка за средна и висока затегнувачка цврстина метални материјали.